Noteikumi un nosacījumi

Kas mēs esam

Mūsu mājas lapas adrese ir: https://sirokovs.com

Ievads

Šie noteikumi un nosacījumi, kas aprakstīti zemāk, regulē https://sirokovs.com/ vispārīgu lietošanu. Izmantojot mūsu vietni, jūs pilnībā piekrītat noteikumiem un nosacījumiem, kas norādīti zemāk. Ja jūs daļēji vai pilnībā nepiekrītat noteikumiem un nosacījumiem, diemžēl jūs nedrīkstat izmantot mūsu vietni.

Atbilstība

Lai varētu izmantot mūsu vietni, jūs:

– Piekrītat mūsu pakalpojumu sniegšanas noteikumiem,

– Piekrītiet mūsu privātuma politikai.

Termiņš

Termiņš sākas ar brīdi, kad apmeklējat mūsu vietni (neatkarīgi no lapas). Kad esat atvēris mūsu vietni, Termiņš skaitās aktīvs, un jūs esat piekritis visām tā daļām.

Sīkdatnes/sīkfaili

Tāpat kā jebkura cita vietne, mēs arī izmantojam sīkfailus. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat visiem iepriekš uzskaitītajiem noteikumiem un nosacījumiem, kā arī piekrītat sīkdatņu izmantošanai, kas norādīta mūsu privātuma politikā.

Privātuma politika

Kas mēs esam

Mūsu mājas lapas adrese ir: https://sirokovs.com

Kādus personas datus mēs vācam un kāpēc mēs tos vācam

Kontaktformas

Kad apmeklētāji mums nosūta ziņojumu, izmantojot jebkuru no kontaktu formām, visus kontaktinformācijas veidlapā ievadītos datus mēs droši glabājam savā e-pasta serverī. Iesniegtā e-pasta adrese tiks izmantota kā galvenais saziņas forma.

Sīkfaili (sīkdatnes)

Ja jums ir lietotāja konts un jūs piesakāties šajā vietnē, mēs iestatīsim pagaidu sīkfailu, lai noteiktu, vai jūsu pārlūkprogramma pieņem sīkfailus. Šajā sīkdatnē nav personisku datu, un tā tiek atmesta, aizverot pārlūkprogrammu.

Pierakstoties, mēs arī iestatīsim vairākus sīkfailus, lai saglabātu jūsu pieteikšanās informāciju un ekrāna izvēles iespējas. Pieteikšanās sīkdatnes ilgst divas dienas, bet ekrāna opciju sīkdatnes – gadu. Ja izvēlaties “Atcerēties mani”, jūsu pieteikšanās saglabāsies divas nedēļas. Izejot no sava konta, pieteikšanās sīkdatnes tiks noņemtas.

Trešās puses sīkfaili/Analytics

Ja jūs nosūtījāt ziņojumu, izmantojot kādu no kontaktu formām mūsu vietnē, visi jūsu dati tiks droši glabāti mūsu e-pasta serverī.

Papildus informācija

Kā mēs aizsargājam jūsu datus

Visi vietnes dati tiek droši glabāti Bluehost serveros. Papildu SSL sertifikāts šifrē visus jūsu datus, lai to varētu droši pārsūtīt, bez iespējas, ka to varētu pārņemt kāda cita puse.

Dažos īpašos gadījumos mēs izmantojam arī sīkfailus, ko nodrošina uzticamas trešās puses. Šajā sadaļā sniegta informācija par trešo personu sīkfailiem, ar kuriem jūs varētu saskarties šajā vietnē.

Šajā vietnē tiek izmantots Google Analytics, kas ir viens no visizplatītākajiem un uzticamākajiem analīzes risinājumiem tīmeklī, lai palīdzētu mums saprast, kā jūs izmantojat šo vietni, un veidus, kā mēs varam uzlabot jūsu pieredzi. Šīs sīkdatnes var izsekot, piemēram, tam, cik daudz laika jūs pavadāt vietnē un apmeklētajās lapās, lai mēs varētu turpināt radīt saistošu saturu.

Papildinformāciju par Google Analytics sīkfailiem skatiet oficiālajā Google Analytics lapā.

Mēs šajā vietnē varam izmantot arī sociālo mediju pogas un/vai spraudņus, kas ļauj dažādos veidos izveidot savienojumu ar jūsu sociālo tīklu. Lai tās darbotos šādās sociālo mediju vietnēs, tostarp: Facebook, Instagram, LinkedIn caur mūsu vietni iestatīs sīkdatnes, kuras var izmantot, lai uzlabotu jūsu profilu viņu vietnē vai citiem mērķiem, kas aprakstīti to attiecīgajās privātuma politikās.

Iegultais saturs no citām vietnēm

Raksti šajā vietnē var ietvert iegultu saturu (piemēram, videoklipus, attēlus, rakstus utt.). Iegultais saturs no citām vietnēm izturas tieši tāpat kā tad, ja apmeklētājs ir apmeklējis citu vietni.

Šīs vietnes var vākt datus par jums, izmantot sīkfailus, iegult papildu trešo personu izsekošanu un uzraudzīt jūsu mijiedarbību ar šo iegulto saturu, tostarp izsekot jūsu mijiedarbību ar iegulto saturu, ja jums ir lietotāja konts un esat pieteicies šajā vietnē.

Ar ko mēs dalamies ar jūsu datiem

Jūsu datus lieto tikai sirokovs.com personāls, un tos izmanto, lai ar jums sazinātos.

Cik ilgi mēs glabāsim jūsu datus

Lietotāja dati, kuri sazinās ar mums, izmantojot jebkuru no saziņas formām mūsu vietnē, tiek glabāti mūsu e-pasta serverā un tos var eksportēt vai izdsēst pēc pieprasījuma.

Kādas ir jūsu tiesības uz jūsu datiem

Jūs varat pieprasīt, lai mēs izdzēstu visus personiskos datus, kas ir jūsu rīcībā. Tas neietver datus, kas mums ir pienākums glabāt administratīvos, juridiskos vai drošības nolūkos.

Jūsu kontaktinformācija

Ja jūs nosūtījāt ziņojumu, izmantojot kādu no kontaktu formām mūsu vietnē, visi jūsu dati tiks droši glabāti mūsu e-pasta serverī.

Papildus informācija

Kā mēs aizsargājam jūsu datus

Visi vietnes dati tiek droši glabāti Bluehost serveros. Papildu SSL sertifikāts šifrē visus jūsu datus, lai to varētu droši pārsūtīt, bez iespējas, ka to varētu pārņemt kāda cita puse.